blur
leafs leafs

Питання та відповіді

Екстратерм®

таблетки

1. Які покази для застосування таблеток Екстратерм®?
Таблетки Екстратерм® застосовуються для симптоматичного лікування кашлю (особливо при утрудненому відходженні мокротиння) при захворюваннях дихальних шляхів, таких як трахеїт, бронхіт, бронхопневмонія.
2. З якого віку можна застосовувати таблетки Екстратерм®?
Таблетки Екстратерм® згідно з інструкцією можна застосовувати дітям старше 12 років.
3. Як застосовувати таблетки Екстратерм®?
Таблетки Екстратерм® призначаються дорослим і дітям віком від 12 років внутрішньо по 1 таблетці 3‒4 рази на добу. Перед застосуванням таблетку бажано розчинити в 1/4 склянки кип’яченої води з температурою приблизно 40 °С, помішуючи, або запити таблетку такою ж самою кількістю води.
4. Яка тривалість лікування таблетками Екстратерм®?
Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання, досягнутого терапевтичного ефекту і визначається лікарем.
5. Які протипоказання є для застосування таблеток Екстратерм®?
Протипоказаннями для застосування лікарського засобу є підвищена чутливість до компонентів препарату. Гострий гломерулонефрит, гострий пієлонефрит; виразкова хвороба дванадцятипалої кишки, виразкова хвороба шлунка, кровохаркання. Дитячий вік до 12 років.

Екстратерм®

льодяники

1. Коли рекомендовано застосовувати льодяники Екстратерм®?
льодяники Екстратерм® рекомендовано застосовувати з метою захисту слизової оболонки дихальних шляхів при дії різного виду подразників, зменшення подразнення у горлі, захриплості голосу, полегшення сухого кашлю та загального зміцнення організму.
2. З якого віку можна застосовувати льодяники Екстратерм®?
Пастілки Екстратерм® згідно з листом вкладишем можна застосовувати з 4-х років.
3. Як застосовувати льодяники Екстратерм®?
Дорослим та дітям віком від 4 років розсмоктувати у роті до повного розчинення по 1 пастилці до 6 разів на добу. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.
4. Чи можна застосовувати льодяники Екстратерм® в період вагітності або годування груддю?
У період вагітності і грудного вигодовування вживання продукту — за рекомендацією лікаря.
5. Які протипоказання є для застосування пастилок Екстратерм®?
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вік до 4 років.
Екстратерм® таблетки. Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватись з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією. Зберігати в недоступному для дітей місці. Реєстраційне посвідчення №UA/3602/01/01 від 23.01.2020 №149. Виробник: ПРАТ “ФІТОФАРМ”, Україна, 84500, Донецька обл., м.Бахмут, вул. Сибірцева, 2.
Екстратерм® льодяники. Реклама дієтичної добавки. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватись з лікарем та ознайомитись з листком-вкладишем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Виробник: ТОВ «ГЛОБАЛ ФАРМА СМ», вул. Брезув 49-А, 26-130 Сухеднюв, Польща. Імпортер: ПРАТ “ФІТОФАРМ”, Україна, 02152, м. Київ, проспект П. Тичини 1В, офіс А 504.
Arrow up